Poniżej publikujemy treść złożonego do Prezydenta zapytania wyjaśniającego temat boiska na AQUA:

Panie Prezydencie,
Oglądając Pańską rozmowę z mieszkańcami podczas ostatniego wystąpienia „LIVE” dnia 20.06.2018 r., jeden z mieszkańców (Pan Mariusz) zadał Panu pytanie Czy będzie naprawa boiska AQUA?.
Odpowiedział Pan, że był na wręczeniu nagród za awans zespołu AP Żyrardów do I ligi i nie widział żadnych ubytków i zadał Pan pytanie A na czym miała by ona polegać?
To ja zadanie Panu pytanie, DLACZEGO PAN PUBLICZNIE KŁAMIE I OSZUKUJE MIESZKAŃCÓW?
Przez ponad dwa ostatnie lata wspólnie z Prezesem AQUA walczymy o pieniądze na to boisko. Dokładnie zna Pan ten temat!. Wielokrotnie Pana informowałem oraz zwracałem uwagę, że w/w boisko nie spełnia żadnych wymogów licencyjnych a przede wszystkim jest kontuzjogenne (czyt. niezdrowe). Sprowadziliśmy firmę, która wyceniła naprawę tego obiektu na kwotę blisko 850 000 złotych i Pan doskonale zna te fakty!. Zaznaczę również, że przy ostatnim projekcie budżetu na 2018 rok spowodowałem, że musiał Pan organizować dodatkowe spotkania koalicyjne by znaleźć pieniądze na tą inwestycję. Obiecał Pan to na początku roku i nic z tym nie zrobił.
Przypomnę również, że w marcu br. pokazywałem Panu dowody (zdjęcia) i prosiłem Pana o pomoc gdyż te boisko nie przejdzie kolejnej weryfikacji licencji na udział w rozgrywkach ligowych MZPN. Obiecał Pan pomoc i stwierdził, że stanie na głowie by dzieci mogły w pełni bezpiecznie z niego korzystać oraz uczestniczyć w rozgrywkach ligowych.
Co Pan w tym temacie zrobił bo jako osoba zajmująca się tą dyscypliną sportu nic mi na ten temat nie wiadomo! Dlaczego publicznie Pan stwierdza, że nie zna i nie widzi problemu w tym boisku, chociaż sytuacja wielokrotnie była Panu przedstawiana?

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na którym opublikujemy otrzymaną odpowiedź z Urzędu Miasta.